Kınık Belediyesi’nden Üniversiteyi Kazanan Gençlere Eğlenceli Buluşma Gecesi

Kınık Belediyesi Sosyal Tesisi olan Poyracık Aquapark’ta üniversiteyi kazanan gençler için yemekli müzik dinletisiyle Üniversiteye Merhaba Buluşması düzenlendi. 

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer bu yıl gerçekleşen üniversite sınavında başarılı olup üniversiteye gitmeye hak kazanan öğrencilerle bir araya geldi. Canlı müzik ve yemek eşliğinde gerçekleşen gecede Kınık Belediyesi bünyesindeki SAYEM’in öğretmenlerinin sunumuyla öğrencilere ödül takdim edildi.

Doktor Başkan Doğruer, öğrencilerin üniversiteye hazırlık kısmında olduğu gibi devam eden eğitim/öğretim hayatlarında desteklerini devam edeceklerini belirtti. 

 

Hangi İşi Yaparsanız Yapın Önemli Olan Doğru ve İyi İnsan Olarak Yapmanızdır

Gençleri tek tek tebrik eden Başkan Doğruer “Burada sizlerin başarılarını kutlamak için bir aradayız. Her birinizin verdiği emekleri tebrik ediyorum. Burada hangi bölümü kazanmış olursanız olun; meslek hayatınıza atıldığınızda doğru iş ahlakı ve iyi insan olarak mesleğinizi icra ediyor olmanız. Dünyamızda her sektörde çalışabilecek bilirkişilere ihtiyaç var, o yüzden ne iş yapmış olursanız olun her zaman iyi ve doğru yolda ilerleyin. Sizlere bu konuda inancım tam. Biz SAYEM’de verdiğimiz hazırlık sürecindeki desteğimizde olduğu gibi sizin için yılda 3 kere eğitim yardımında bulunacağız. Emek veren kıymetli öğrencilerimizin maddi ve manevi olarak her zaman yanındayız.” dedi.

Program canlı müzikle eğlenceli vakitler geçirilip hatıra fotoğrafları çekildikten sonra son buldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir