Rockstar’dan GTA 6 tanıtımına günler kala sürpriz değişiklik!

Rockstar Games, Grand Theft Auto 6 hakkında daha fazla bilgi vermeye hazırlanıyor gibi görünüyor. Çevrim içi hizmetlerinde ve web sitesinde önemli değişiklikler yapan şirket, Rockstar Social Club arayüzünü de baştan aşağı değiştirdi.

Rockstar yıllardır Social Club platformunu kullanıyor. Online sunuculara bağlanmak, istatistikleri ve ilerlemeleri göstermek için kullanılan hizmet, aynı zamanda diğer Rockstar topluluklarıyla etkileşime geçme fırsatı tanıyor.

Şirket, bir sonraki GTA’yla ilgili resmi bilgileri paylaşmaya hazırlanırken Social Club’ı aşamalı olarak yeniliyor gibi görünüyor. Hizmetteki birçok özelliğin doğrudan Rockstar Games’e aktarılması ise dikkatlerden kaçmadı.

Hesaplarına giriş yapan kullanıcılar, tüm Social Club hizmetlerinin doğrudan Rockstargames.com’a entegre edildiğini fark etti. Ayrıca “Social Club” ismine yönelik atıflar da kaldırıldı. Hatta kullanıcıların sadece Rockstar hesaplarına bağlı üyeler olduğu belirtildi.

GTA 6 fragmanı öncesinde Social Club markasının yeniden tasarlanması ise dikkatlerden kaçmadı. Özellikle online sunucu bağlantısı için tercih edilen hizmet, yeni bir isme ve hatta farklı bir platforma geçiş yapabilir.

Rockstar, geçtiğimiz günlerde oyunun önümüzdeki ay tanıtılacağını belirtti. Yapılan paylaşımda “Aralık ayı başlarında bir sonraki Grand Theft Auto’nun ilk fragmanını yayınlayacağımızı size duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz” ifadelerine yer verildi. Çeşitli kaynaklara göre GTA 6’nın bu yıl tanıtılması ve 2025 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? GTA 6’dan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir